2 компјутерски тимски игри игри Групација Активност за учење во затворен тим за градење игри на отворено за работа за забава играјќи трчање душек за деца возрасни у
Свеж

2 компјутерски тимски игри игри Групација Активност за учење во затворен тим за градење игри на отворено за работа за забава

DEN 2.67

Достапно.

Getе добиете : getе добиете 2 компјутери на тимска работа во 2 бои, 1 секоја црвена и сина боја, должината е приближно. 19,68 стапки/ 6 метри, а ширината е приближно. 1,47 стапки/ 0,45 метри погоден за групи од 3 - 4 возрасни или 5 - 7 деца. Идеално за тимска работа : Оваа тркачка тркачка трка бара повеќе луѓе да продолжат да напредуваат за да го натераат тимот да работи, и е идеална тимска работа и координативна игра, да донесе неограничена забава и да ја подобри градењето на тимот. Забавно и едукативно : Овие игри со градење тим се широко применливи, добри за патувања на терен, семејни собири, активности за градење тим, вдлабнатина, теренска класа, итн., Што може да ве научи да работите убаво со другите и да развивате меѓучовечки односи. Цврст и еднократно : Конструиран со ткаенина во Оксфорд, овој тркачки душек е еднократно, отпорен на солза и отпорна на абење и може да ви служи долго време. Широк опсег : Овие групни игри на отворено се најпосакувани игри за повеќето прилики, како што се карневалските забави, семејните денови на теренот, родендените на децата, училишните спортски настани, излетите на отворено, велигденските релеи, итн., За да направат весели спомени за вас и вашето семејство и пријател . Карактеристики : Во кои се наоѓаат ткаенини во Оксфорд, овие деца на игри на терен се цврсти и флексибилни за употреба, можат да бидат склопени за складирање кога не се во употреба, без да заземат премногу простор. Доаѓајќи со светли бои, тимот за градење игри за деца се смешни и привлечни, така што можете да им дадете како подароци на соседите, колегите, роднините, семејството, да се забавуваат заедно. Спецификации : Материјал : Оксфордска крпа боја : црвена, сина големина : Должина : приближно. 19,68 стапки/ 6 метри ширина : приближно. 1,47 ft/ 0,45 метри пакет вклучува : 2 x Racing Run Game Mats Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Детали

Избор на клиенти