Детските деца на лотмарт вметнуваат панталони со патенти во јаглен 11-12 години
Свеж

Детските деца на лотмарт вметнуваат панталони со патенти во јаглен 11-12 години

DEN 239.68

Достапно.

Затворање на влечење. Машинско миење 30 ° C, немојте да се сувате суво. Детска јакна или панталони за 3-14y достапни во разни бои. Чувајте ја нивната обична колекција поставена со забавни избори и третирајте ги со оваа јакна со качулка или џогер. Секое парче има постава од руно и вградени манжетни. Врвот : Јакна за прицврстување на качулка и поштенски патент со прилагодлива влечење, два предни џебови за прицврстување на поштенски патенти, манжетни со ребра и полите. Крајни : Еластична лента за половината со прилагодлива влечење, две странични џебови, лента од ребреста и манжетни. Ве молиме, ве советувате дека купувате горе или дното, доколку сакате да добиете целосен сет, ве молиме додадете ги двете артикли во корпа. Затворање на влечење. Машинско миење 30 ° C, немојте да се сувате суво. Детска јакна или панталони за 3-14y достапни во разни бои. Чувајте ја нивната обична колекција поставена со забавни избори и третирајте ги со оваа јакна со качулка или џогер. Секое парче има постава од руно и вградени манжетни. Врвот : Јакна за прицврстување на качулка и поштенски патент со прилагодлива влечење, два предни џебови за прицврстување на поштенски патенти, манжетни со ребра и полите. Крајни : Еластична лента за половината со прилагодлива влечење, две странични џебови, лента од ребреста и манжетни. Ве молиме, ве советувате дека купувате горе или дното, доколку сакате да добиете целосен сет, ве молиме додадете ги двете артикли во корпа. Чувајте ја нивната обична колекција поставена со забавни избори и третирајте ги со оваа јакна со качулка или џогер. Секое парче има постава од руно и вградени манжетни.

Детали

Избор на клиенти