Кутија за складирање на Lyon Cover Properature Manuredution за 2015-2020 FORD150,2017-2020 FORD250/350/450/550 丨 Crew Cab 丨 крајно уживање во вселената 丨 Вистинска црна текстура
Свеж

Кутија за складирање на Lyon Cover Properature Manuredution за 2015-2020 FORD150,2017-2020 FORD250/350/450/550 丨 Crew Cab 丨

DEN 1999.84

Достапно.

(Ве молиме, проверете дали имате точен модел, големина на кабината и барања пред да нарачате). Нема негодување и борба како со другите системи. (Ве молиме, проверете дали имате точен модел, големина на кабината и барања пред да нарачате). Совршено решение за чување на вашите скапоцености зачувани и надвор од очите; Одлично за алатки, спортска опрема, зимски додатоци, опрема за лов и риболов и многу повеќе. Fitment : 2015-2020 FORD150,2017-2020 FORD250/350/450/550 Crew Cab.Fitment : 2015-2020 FORD150,2017-2020 FORD250/350/450/550 Crew Cab. Лесна инсталација и отстранување без алатки со точки за прицврстување за брзо ослободување., Без да влијаат врз активностите на патниците. Нема негодување и борба како со другите системи. (отпорен на повеќето хемикалии) не се меша во областа на нозете; Голем капацитет за складирање. Совршено решение за чување на вашите скапоцености зачувани и надвор од очите; Одлично за алатки, спортска опрема, зимски додатоци, опрема за лов и риболов и многу повеќе. (Отпорен на повеќето хемикалии). Оригиналната намера на нашите производи : Нашата компанија е посветена да им обезбеди на клиентите крајно уживање за време на возењето. Вили ограничена гаранција за живот против какви било дефекти на производството. За време на патувањето, уживањето во чувството да се биде дома е како да додадете мал магацин за да донесете поголема удобност и безбедност на патниците на патувањето. Лесна инсталација и отстранување без алатки со точки за прицврстување за брзо ослободување. Нашиот дизајн на производи : Откако направивме бројни обиди, со оглед на возилото и ги баравте најсоодветните материјали, нашите производи конечно се направени со напредна технологија за обликување на инјектирање со употреба на тешки, полипропилен отпорен на влијанија. И разумен метод за дизајн и инсталација од гледна точка на клиентот, треба само да ја закопа металната тока безбедно да се инсталира, оставајќи ги незгодните упатства за инсталација и прирачници, сè е да ги направите патниците удобно и брзо, со крајно уживање во патувањето За целите, овој сет на кутија за складирање на подлога 。. Обликот на делителот е специјално дизајниран да функционира како држач за пиштол со мек гумен раб секаде за да спречи гребење на вашите скапоцености. Отстранливи делители за прилагодлив простор за складирање. Системот за прицврстување е дизајниран да биде супериорен; Многу е силно, но лесно да се стави и исклучи за да можете да ја отстраните кутијата ако треба.

Детали

Избор на клиенти