Дами плус големина Бохо кратки ракави врвови, преголема лабава секси чипка шпагети лента камизола од туниките на рамото
Свеж

Дами плус големина Бохо кратки ракави врвови, преголема лабава секси чипка шпагети лента камизола од туниките на рамото

DEN 194.56

Достапно.

П3 : Причината зошто ја препорачувате симпатичната маичка? А3 : уникатен и модерен, висок квалитет и шик, удобен и пријателски за кожата. П2 : Дали е тоа во иста боја како на сликата? А2 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знаејте дека бојата ќе биде малку поинаква заради различниот приказ на компјутер. Боја : 01-виолетова големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти