Една единствена џемпер на вратот на екипажот на Харли Девојка
Свеж

Една единствена џемпер на вратот на екипажот на Харли Девојка

DEN 2.00

Достапно.

Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Направено во САД или увезено. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Водич за големина на деца на Харли Додадете светли бои во гардеробата на вашето дете со децата Hurley® една и единствена џемпер на вратот на екипажот. Редовно вклопување. Вратот на екипажот и долгите ракави. Детали за печатење на брендирање на предната страна. Директно полите. Сеопфатно светло обоен принт. 60% памук, 40% полиамид. Машинско миење, суво суво. Увезени. Мерења : Должина : 17 во мерењата на производот беа земени со употреба на SM (7 големо дете). Забележете дека мерењата може да се разликуваат по големина.

Детали

Избор на клиенти