Lavenенски Longенски Longline Sports Sports Bra yoga Cami Top Top со вграден градник
Свеж

Lavenенски Longенски Longline Sports Sports Bra yoga Cami Top Top со вграден градник

DEN 2.67

Достапно.

4-насочно истегнување, памучно меко слободно чувство. Лесна поддршка за чаши A/B/C. Долга линија хитови над природната половината. Дишењето на дишењето на пот, поддржувачко покривање на N, ниско-триење. Најдобро за вежби со ниско влијание, јога, пилатес, истегнување, лесна теретана обука, ден на грбот. 87% најлон, 13% спандекс. Увезени. 4-насочно истегнување, памучно меко слободно чувство. Повлекување на затворање. Машински миење. Спортски градник со вграден градник за полици, Scoopneck n назад. Вградените чаши ви овозможуваат да го прилагодите обликувањето (вклучени влошки). Дишењето и поттикнувањето на пот, поддршка и покриеност со долга линија. Ако претпочитате помалку вклопување, може да размислите за големина. Идеално за јога, пилатес, танц, трчање, дневна, вежбање итн., Или како секојдневен градник. 87% најлон, 13% спандекс. Увезени. 4-насочно истегнување, памучно меко слободно чувство. Повлекување на затворање. Машински миење. Спортски градник со вграден градник за полици, Scoopneck n назад. Вградените чаши ви овозможуваат да го прилагодите обликувањето (вклучени влошки). Дишењето и поттикнувањето на пот, поддршка и покриеност со долга линија. Ако претпочитате помалку вклопување, може да размислите за големина. Идеално за јога, пилатес, танц, трчање, дневна, вежбање итн., Или како секојдневен градник.

Детали

Избор на клиенти