Италија, потпирајќи се на кулата Пиза Роман огледало за зголемување на преносна прирачна џебна шминка
Свеж

Италија, потпирајќи се на кулата Пиза Роман огледало за зголемување на преносна прирачна џебна шминка

DEN 415.84

Достапно.

Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување. со две стаклени огледала. , Поткрепена кула на Пиза, џебно огледало, римски театар, компактно огледало, обичаи, рачно огледало, знаме, огледало на маса, резидент, mirroir, диета, симпатична шминка, алатки за убавина, сака да ги донесе идеите на сите. Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување. Количина на пакет : 1 x Spiegel. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот. Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи). Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, Trave Faleature : -heart-форма. Количина на пакет : 1 x Spiegel. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. -На добар избор за подароци за вашата пријателка, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.; -Поставете се со две стаклени огледала.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвена под кој било агол за различни прилики. Карактеристики : -во форма на срце. ; -На добар избор за подароци за вашата пријателка, мајка, loversубовници и девојки да имаат пригодна шминка насекаде.

Детали

Избор на клиенти