Апстрактна глава на кучиња Чивахуа Комплетна заштитна кожа за покривање на кожата на налепница за завиткување компатибилен со PS5 дигитална издание Конзола и контр
Свеж

Апстрактна глава на кучиња Чивахуа Комплетна заштитна кожа за покривање на кожата на налепница за завиткување компатибилен со

DEN 335.84

Достапно.

Добра заштита : Печатената кожа за заштита е дизајн со леплива површина има дизајн на пропустлив воздух со жлебови, без меурчиња, без остаток, без оштетување, без пилинг, што може да ја заштити вашата машина за игра од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на машината за игри. Лесно за инсталирање : На смешните налепници им треба само кора и притиснете. Направени во САД или увезени. Отстранете ги декорациите од листот и нанесете со леснотија, вашиот уред ќе биде подготвен да игра! Толку лесно да се облече и да се соблече, да се менува дизајни толку често колку што сакате. Дизајн : Налепниците за заштита се отпечатени со шема на дизајн на неговата, што е кул, смешно и специјално за loversубителите на играта. Сите карактеристики се достапни без мешање. Смешни печатени решенија за покривање на кожата за PS5 Digital Edition Game Protect Prapt Wrap Full Set Заштитни налепници Конзола со дизајнерска шема за мажи и жени loversубители на игри. Отстранете ги декорациите од листот и нанесете со леснотија, вашиот уред ќе биде подготвен да игра! Толку лесно да се облече и да се соблече, да се менува дизајни толку често колку што сакате. Дизајн : Налепниците за заштита се отпечатени со шема на дизајн на неговата, што е кул, смешно и специјално за loversубителите на играта. Добра заштита : Печатената кожа за заштита е дизајн со леплива површина има дизајн на пропустлив воздух со жлебови, без меурчиња, без остаток, без оштетување, без пилинг, што може да ја заштити вашата машина за игра од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на машината за игри. Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за конзолата за дигитално издание PS5 и контролорот. Направени во САД или увезени. Материјал : Налепницата е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, со силна лепење, без инсталација на меурчиња, нема отстранување на лепило, одличен зафат, дури и ако долго време играње игри нема да се пот. Материјал : Налепницата е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, со силна лепење, без инсталација на меурчиња, нема отстранување на лепило, одличен зафат, дури и ако долго време играње игри нема да се пот. Лесно за инсталирање : На смешните налепници им треба само кора и притиснете. Сите карактеристики се достапни без мешање. Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за конзолата за дигитално издание PS5 и контролорот.

Детали

Избор на клиенти