PGA Tour Машка плетена капа на Beanie
Свеж

PGA Tour Машка плетена капа на Beanie

DEN 3.33

Достапно.

100% акрилик. Увезени. Машинска миење. Поставена од руно. Една големина најмногу одговара. Класика со стилски детали; Оваа унисекс -грав е одлична за обичен или фустан изглед, боите и материјалите се премија и меки за допир.

Детали

Избор на клиенти