Tfcocft wallидни куки, куки за висина, лепила за лепила, куки за само лепило, гроздобер Лондон часовник кула за автомобили
Свеж

Tfcocft wallидни куки, куки за висина, лепила за лепила, куки за само лепило, гроздобер Лондон часовник кула за автомобили

DEN 172.80

Достапно.

✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm/7.0x2,7 in. ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер. ✅ Карактеристики на самостојно лепило : Мултифункционална кука погодна за училишта, канцеларии, затворени или отворени, хотели итн. Препорачани за употреба на мазни површини. ✅ Лепливи куки чувство на искуство : материјалот е сигурен и издржлив. Лесен за користење. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. ✅ Виси куки по услугата за продажба : Откако ќе го добиете производот, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате директно, и јас ќе ви одговорам во рок од 24 часа и ќе го решите проблемот за вас. ✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm/7.0x2,7 in. ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер. ✅ Карактеристики на самостојно лепило : Мултифункционална кука погодна за училишта, канцеларии, затворени или отворени, хотели итн. Препорачани за употреба на мазни површини. ✅ Лепливи куки чувство на искуство : материјалот е сигурен и издржлив. Лесен за користење. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. ✅ Виси куки по услугата за продажба : Откако ќе го добиете производот, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате директно, и јас ќе ви одговорам во рок од 24 часа и ќе го решите проблемот за вас. ✅ Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ви се допаѓа. Треба само да ни дадете слики. ✅ Прилагодените производи се добар избор без разлика дали се користат или им се даваат на роднини и пријатели. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност. Вашите роднини и пријатели ќе ја почувствуваат вашата loveубов и пријателство. ✅ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ✅ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Детали

Избор на клиенти