Заштитник на екранот дизајниран за JVC Everio GZ -MG70 Дигитална камера - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear
Свеж

Заштитник на екранот дизајниран за JVC Everio GZ -MG70 Дигитална камера - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear

DEN 0.67

Достапно.

Ако не, ќе испратиме нова бесплатно. Пријателски рамен дизајн на случајот - Нашата Nano Matrix UHD+ Заштитник на екранот го опфаќа само рамниот дел од екранот, оставајќи ги заоблените рабови слободни да одговараат на вашиот случај подобро и да го намалат секое нелепливо бело ореол.Поточно дизајниран за вашиот уред- Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој ултра тенок материјал со висок степен. Направено во САД. Гаранција за живот на Max Recor - Ние веруваме дека им обезбедуваме на нашите клиенти супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителна поддршка на клиентите. Комплетот вклучува : 2x Nano Matrix UHD+ Заштитник на екран, прирачник за упатства 2x, 2x микрофибер крпа и 2x апликација Screeegee. -УЛТРА Транспарентност на филмот со висока дефиниција што обезбедува максимална јасност на сликата -Тенка, кристално чиста и отпечаток без отпечатоци -илки -смирено чувство за прецизна чувствителност на допир -го заштитува вашиот дисплеј од несакани гребнатини и ја одвраќа прашината, додека ги намалува знаците на секојдневно носење -реузибилно и се мие што може да се пероби и може да се перат и се мие. Лесен комплет за инсталирање за совршена, меур без усогласување - нашата едноставна алатка за инсталирање ја прави совршената рата ветер. Поточно дизајниран за вашиот уред- Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој ултра тенок материјал со висок степен. Лесен комплет за инсталирање за совршена, меур без усогласување - нашата едноставна алатка за инсталирање ја прави совршената рата ветер. Кристално чиста транспарентност - Искусете ги целосните ефекти на вашиот зачудувачки дисплеј со овој супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијае на чувствителноста на екранот на допир. Сè што правиме е дизајнирано да го подобри искуството на вашиот уред!. Забележете : Fit можеби е непрецизно ако не е поставено точно на место, така што екранот е направен околу 1мм помал за да се подобри леснотијата на инсталација. Затоа ги поддржуваме сите наши заштитници на екранот со гаранција за животен век без метеж. Nano Matrix UHD+ е важен заштитник на супер тенок екран кој им обезбедува на најнапредните светови на ултра-висока дефиниција јасност, доказ за гребење и заштита од отпечатоци (AG). Затоа ги поддржуваме сите наши заштитници на екранот со гаранција за животен век без метеж.

Детали

Избор на клиенти