Летни врвови за жени Елегантно копче надолу со кратки ракави од памучна постелнина, трендовски глуварче за печатење лапел случајна деловна блуза
Свеж

Летни врвови за жени Елегантно копче надолу со кратки ракави од памучна постелнина, трендовски глуварче за печатење лапел случајна

DEN 0.33

Достапно.

100% памук / постелнина на врвови. Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 8-14 дена / забрзано : 5-8 дена. ☎☎ Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот!. Затворање на кука и очи. Само миење на рацете. ♥♥ 【Материјал】 : Памучен постелнина, свеж, лесен моден стил, удобен допир, дишење, сладок стил е попривлечен, ве тера да се чувствувате супер-свежо. ♥♥ 【прилика】 : врвови за памучни постелнина за жени, одлични за секојдневно носење, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, плажа, одмор или која било пригода. ♥♥ 【натпревар】 : Лесно се совпаѓа со фармерки, панталони, хеланки и шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот. Најдобри подароци за себе или кој го сакате. ♥♥ 【Упатство за перење】 : Машинско миење со иста боја, препорачајте со торба за перење. ♥♥ 【xn^linyi ветување】 : xn^linyi се гордее со обезбедување на најдобра услуга за клиенти за нашите клиенти. Ако не сте задоволни од вашата набавка, можете да се промените или да се вратите од која било причина.

Детали

Избор на клиенти