Alremo Xinghuang - четки за шминка од 5 парчиња Поставете форма на вентилатор, меки влакнести четки Фондација Шминка за четки за убавина за течен крем влажна козметика
Свеж

Alremo Xinghuang - четки за шминка од 5 парчиња Поставете форма на вентилатор, меки влакнести четки Фондација Шминка за четки

DEN 1.33

Достапно.

Четки за апликатор за лице погодно за употреба кога сте во движење, дома или во патувањето. Производот има исклучителен изглед. Четки за апликатор за лице лесен, преносен, лесен за носење и употреба, може да ви донесе голема погодност. Апликаторот за лице четка совршен подарок за вашата девојка или дами кои обично применуваат лице. Четки за апликатор за лице, четката за премиум апликатор е многу лесна за рамномерно нанесување на тенки слоеви на производи за нега на кожата. Четки за апликатор за лице, лесни за сушење и може да се користат постојано. Не е лесно, нема да се деформира. Четки за апликатор за лице погодно за употреба кога сте во движење, дома или во патувањето. Производот има исклучителен изглед. Четки за апликатор за лице лесен, преносен, лесен за носење и употреба, може да ви донесе голема погодност. Апликаторот за лице четка совршен подарок за вашата девојка или дами кои обично применуваат лице. Четки за апликатор за лице, четката за премиум апликатор е многу лесна за рамномерно нанесување на тенки слоеви на производи за нега на кожата. Четки за апликатор за лице, лесни за сушење и може да се користат постојано. Не е лесно, нема да се деформира. Опис Измамки за четки Поставете форма на вентилаторот меки четки за четки за шминка за убавина за четки за четка за течен крем влажна козметика.featuressize : 5. 89x1. 57x0. 39inch; боја : бела; материјал : вештачко влакно; пакет вклучувајќи 5 x четки.

Детали

Избор на клиенти