Спектар Диверзифициран 57424 над вратата 5 кука за складирање и организација на чанти со чанти и повеќе, бронза
Свеж

Спектар Диверзифициран 57424 над вратата 5 кука за складирање и организација на чанти со чанти и повеќе, бронза

DEN 415.84

Достапно.

Неутрален тон : Завршено во неутрални тонови, лесно е да се меша ова над куката на вратата со која било домашна естетска. Лесно инсталирање : без потребни алатки или инсталација, цврстата челична заграда одговара на вратите до 1-3/4 “дебела, едноставно затегнете го над кабинетот по ваш избор. Повеќекратни намени : Оваа стилска решетка нуди пет куки во стилот на капа и палто за да складира нешто, од капи, палта и предмети за облека до чанти, крпи, облеки и многу повеќе. Леснотија на пристап : Пријателска точка за цена ја прави оваа пет закачалка на куката лесен на паричникот, но ефикасен во организирањето на вашите омилени додатоци за излегување, облека и многу повеќе. Димензии и грижа : Мерки 5,5 "L x 16,25" W x 11,5 "H. За чистење, избришете го чисто со влажна крпа и суво крпа. Неутрален тон : Завршено во неутрални тонови, лесно е да се меша ова над куката на вратата со која било сет Домашна естетска. Лесно инсталирање : Без потребни алатки или инсталација, цврстата челична заграда одговара на вратите до 1-3/4 'дебела, едноставно затегнете го над кабинетот по ваш избор. Повеќекратни намени : Оваа стилска решетка нуди пет капа и Куки во стилот на палто за да складирате нешто, од капи, палта и предмети за облека до чанти, крпи, облеки и многу повеќе. Леснотијата на пристап : Пријателска точка за цена ја прави оваа пет закачалка за кука лесен на паричникот, но ефикасен во организирањето на вашите омилени додатоци за излегување , Облека и повеќе. Димензии и грижа : Мерки 5.5 "L x 16,25" W x 11,5 "H. За чистење, избришете го чисто со влажна крпа и суво крпа. Додадете дополнително складирање во која било просторија во вашиот дом со декоративно Војче на Spectrum преку решетката со 5 куки. Совршено за домови, станови, кондоси и изнајмување каде што просторот може да биде ограничен, оваа стилска решетка нуди пет куки во стилот на капа и палто за чување на вашите капи, палта, предмети за облека, чанти, крпи, облеки и многу повеќе. Без потребни алатки или инсталација, цврстата заграда за челик одговара на вратите до 1-3/4 “дебела.

Детали

Избор на клиенти