Организатор за шетачи на роним за бебиња, фитинзи со трајна торба за складирање торби за транспорт за авион
Свеж

Организатор за шетачи на роним за бебиња, фитинзи со трајна торба за складирање торби за транспорт за авион

DEN 2.00

Достапно.

Функција : Со прилагодлива лента за грб, може да се прилагоди според различни ситуации. Совршен дизајн : Двоен дизајн на влечење, лесно да се отвори ранецот. Функција : Водоотпорен, може да го намали заморот на рамото. Големина : 28 CMX20 CMX4 CM/11.02 INCHX7.87 INCHX1.57 INCH. Висок квалитет : Направено од висококвалитетен материјал од ткаенина во Оксфорд, издржлив. Опис : - Висок квалитет : Направено од висококвалитетен материјал од ткаенина во Оксфорд, издржлив. - Совршен дизајн : Двоен дизајн на влечење, лесно да се отвори ранецот. - Функција : Со прилагодлива лента за грб, може да се прилагоди според различни ситуации. - Функција : Водоотпорен, може да го намали заморот на рамото. - SIZE : 28cmx20cmx4cm/11.02inchx7.87inchx1.57inch Specification : - Material : Oxford Cloth Size Chart : 28cmx20cmx4cm/11.02inchx7.87inchx1.57inch Package Includes : 1 Baby Stroller Organizer Note : Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.

Детали

- Material:
Oxford Cloth
Size Chart:
28cmx20cmx4cm/11.02inchx7.87inchx1.57inch:
Package Includes:
1 Baby Stroller Organizer:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Избор на клиенти