Wdiирара за цртан филм Wdirara Graphic Graphic Graphic Graphic Thermal Order Chound Chounde
Свеж

Wdiирара за цртан филм Wdirara Graphic Graphic Graphic Graphic Thermal Order Chound Chounde

DEN 159.84

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Карактеристики на машината : Графички принт, долг ракав, влечење, термички наредени, исечени полите. Ткаенината има одредено истегнување, и е мека и удобна. Повод : Обичен викенд, канцеларија, празници, забава или секојдневен живот. Упатства за нега : Машинско миење, не исушете чисто. Погледнете го мерењето на големината во последната слика на ставката пред да нарачате. Табела со големина : x-small : рамо : 18,7 ", должина : 17.4", должина на ракавот : 20.9 ", биста : 41.3" Мало : рамо : 19.3 ", должина : 17,7", должина на ракавот : 21.3 ", биста : 42.9" среден : Рамо : 19,8 ", должина : 18.0", Должина на ракавот : 21,6 ", биста : 44,5" Голем : рамо : 20,6 ", должина : 18.4", должина на ракавот : 22.0 ", биста : 46.9".

Детали

Избор на клиенти