Азиеда „колона“ компактен острилка за моливи
Свеж

Азиеда „колона“ компактен острилка за моливи

DEN 113.44

Достапно.

Дијаметар од 42мм од 20 мм длабок. Оскажувач за молив со единечна дупка. Облеката собира струготини. Завртниот капак ја покрива дупката за сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Чувајте ги вашите моливи остри и подготвени за употреба со овој цврст, острилка за единечни дупки со еден од нашите прекрасни дизајни. Капакот за извртување ја прикрива дупката до сечилото и целосно се отстранува за да се овозможи да се отфрлат струготините. Големина : Дијаметар : 42ммдепт : 20мм.

Детали

Избор на клиенти