MLB Boston Red Sox Bling Laser Cut Auto Tag Plate, 12 x 6-инчи, сребро
Свеж

MLB Boston Red Sox Bling Laser Cut Auto Tag Plate, 12 x 6-инчи, сребро

DEN 3.33

Достапно.

Пред-дупчат дупки за лесно монтирање. Мерки 12-инчи од 6-инчи. Метал со висок квалитет. Логоата се ласерски и рачно склопени за врвен додаток. Направено во САД. Пред-дупчат дупки за лесно монтирање. Пред-дупчат дупки за лесно монтирање. Мерки 12-инчи од 6-инчи. Метал со висок квалитет. Логоата се ласерски и рачно склопени за врвен додаток. Направено во САД. Пред-дупчат дупки за лесно монтирање. Како метеор што се пробива низ ноќното небо, нема грешка на ничиј омилен тим кога нивниот автомобил е покриен во новата линија „Блинг“ од Рико Индустри. Тимските логоа искра со сјајни акценти на декорации, магнети, знаци, регистарски таблички и рамки. Со користење на иновативен процес за вметнување сјај во винил и акрилик, во комбинација со неговите дигитални печатење и можности за сечење, RICO го применува овој многу популарен тренд со софистициран изглед низ најпродаваните производи и категории.

Детали

Избор на клиенти