Американски трендови женски сатен наредени beanie slouchy beanies за жени плетени капачиња за спиење капачиња за спиење зимска капа за жени
Свеж

Американски трендови женски сатен наредени beanie slouchy beanies за жени плетени капачиња за спиење капачиња за спиење зимска

DEN 167.84

Достапно.

100% акрилик. Увезени. Повлекување на затворање. Материјал за миење. Само со висок квалитет на материјал : Само сатенскиот обложен Beanie има 100% супер мек акрилен материјал, кој има силно задржување на топлината, мазна и мека внатрешна постава, совршено одговара на кожата и чувствува свилен допир. Плетната капа за дизајн на капачињата за жени е погодна за вашите различни животи. Една големина е погодна за сите : ширина е околу 23 см/9.05 ", висината е околу 22 см/8,66", со манжетна гравче. Големината не е ограничена на тоа. Beanie обложен со свила е погодна за обемот на главата на повеќето луѓе. Покрај тоа, можете да го спуштите преклопот на капачето за да ги заштитите ушите од студ. Дизајн на ентериер : Дизајнот на внатрешната постава е повеќе свилен, а тесната плетена капа целосно ја покрива главата. Дури и во ладно ветровито време, нема да се чувствувате малку студено, така што зимските капи за жени се првиот избор за зимски капи. Повод : Убавата и топла зимска капа е погодна за сите видови на прилики што можете да ги замислите, како што се одење, шопинг, патување, шопинг, дом, кампување, па дури и спиење. Оваа женска гравче за зима е исто така многу тенок придружник за спиење. Избор на повеќе бои : Ние нудиме најразлични бои за слабиот Beanie, кои можат да се совпаднат со различна облека. Можете да изберете капи со различни бои според вашите преференции. Покрај тоа, ова плетено beanie е исто така добар избор за подароци на пријатели и роднини.

Детали

Избор на клиенти