Xzjjz 12pcs Професионални четки за шминка поставени со кожни кеси природа за коса со шминка за четки за козметички четки за убавина
Свеж

Xzjjz 12pcs Професионални четки за шминка поставени со кожни кеси природа за коса со шминка за четки за козметички четки за

DEN 2.00

Достапно.

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Како мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, прикривач и многу повеќе. Чистете со млака вода, а по сушењето можете лесно да имате сосема нов сет. Спецификација : Материјал за четка : Синтетички материјал за коса : Случајна пакет, вклучително и : 12* Четка за шминка1* Багиф Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе контактираме Вие во рок од 24 часа и ви давате задоволителен одговор.

Детали

Brush Material:
Synthetic Hair
Handle Material:
Wood
Package Including:
12* makeup brush:
1*bag:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Избор на клиенти