Дебела тркалезна три-слојни фиоки за складирање Музичка кутија, музички накит боксер, домашен декор,
Свеж

Дебела тркалезна три-слојни фиоки за складирање Музичка кутија, музички накит боксер, домашен декор,

DEN 2.67

Достапно.

Генијален дизајн,. Исклучителен изглед ,. креативен украс. Исклучителна изработка, режим на погон за заштита на животната средина. Ротирајте полека на Windup со музиката. Генијален дизајн,. Исклучителен изглед ,. креативен украс. Исклучителна изработка, режим на погон за заштита на животната средина. Ротирајте полека на Windup со музиката. Генијален дизајн, исклучителен изглед, креативен украс. Екстензивна изработка, режим на погон за заштита на животната средина. не вклучуваат други демо производи} Белешки : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Благодарам! 2. Поради рачно мерење, дозволено е девијација за мерење од 1-3см.

Детали

Избор на клиенти