Симпатични камелеони модерен држач за далечински управувач со 5 оддели PU кожа мути-функционална канцеларија организација на табела за складирање на табела органи?
Свеж

Симпатични камелеони модерен држач за далечински управувач со 5 оддели PU кожа мути-функционална канцеларија организација на

DEN 1.33

Достапно.

СТП кожа. Направено од висококвалитетна PU кожа, се чувствувате пријатно и спречете ги гребнатинките. Се препорачува редовно да ја бришете и чистете оваа кутија за складирање на далечински управувач, да не ја натопувате или измиете. Со пет пространи прегради, овој организатор на далечински управувач е високо организиран, што го олеснува пристапот до предмети без разлика дали ги ставате на софа, фотелја, маса или каде било околу вашата куќа или стан. Оваа кутија за складирање на далечински управувач има едноставна форма и мазни линии, без оглед каде ќе ја поставите во вашиот дом, може да го подобри стилот на вашиот дом и да ја направи домашната околина по уметничка. Стилските и шик модели исто така можат да ја искажат вашата личност и естетска. Овој организатор на далечински управувач има пет пространи прегради и е многу практичен. Ние сме одговорни за нашите клиенти и нарачки и ние сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти