Womenените Каваи цртан филм симпатична мачка графички обичен памук пулвер дуксери дуксери
Свеж

Womenените Каваи цртан филм симпатична мачка графички обичен памук пулвер дуксери дуксери

DEN 0.33

Достапно.

Боја на облека : зелена, сина, црна, бела, жолта, кајсија, портокалова, виолетова. Оваа качулка е направена со лесен и мек материјал од памучна мешавина што ве тера да се чувствувате добро за меката кожа. Добијте најмногу тресне за вашата кука со мека, но сепак издржлива качулка! Ако сакате лабава, препорачуваме да изберете 1 големина поголема. S : Должина 24 ″, биста 42,5 ″, ракав 20 ″ ,. Достапни се 12 бои : зелена, пасетла розова, жолта, кајсија, виолетова, сина, вино црвена, сива, длабока сина, црна, бела, портокалова. Затворање на чипка. Затворање на чипка. М : Должина 24,8 ″, биста 44,0 ″, ракав 20,5 ″ ,. Големина : S, M, L, XL, XXL. Се вклопува - редовно (ве молиме, видете ја табелата со големина за точно мерење. XXL : должина 27,2 ″, биста 48,8 ″, ракав 21,7 ″ ,. Очена : Погодно е за секојдневно секојдневно/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ отворено/ клуб за носење. Класичен дизајн : Сместена качулка со качулка со џеб за торбичка од кенгур. Рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 3 см. XL : Должина 26,4 ″, биста 47,2 ″, ракав 21,3 ″ ,. Белешка : Поради проблемот со резолуцијата на екранот и пикселите, худи -худи може да има мала разлика во бојата. Добијте најмногу тресне за вашата кука со мека, но сепак издржлива качулка! Ако сакате лабава, препорачуваме да изберете 1 големина поголема.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. L : Должина 25,6 ″, биста 45,7 ″, ракав 20,9 ″ ,. Мора да имате во вашата гардероба. Моделирано со шик симпатична мачка принт. Големина : S M L XL XXL, големина на Европа. 100% памук. Пар со различни фармерки, здолништа и џегинг за изглед што е лесно да се сака цела сезона. Материјал : Памук, Карактеристики : Долг ракав, дуксери, меки, удобни и случајни. Боја на облека : зелена, сина, црна, бела, жолта, кајсија, портокалова, виолетова. Материјал : Памук, Карактеристики : Долг ракав, дуксери, меки, удобни и случајни. 100% памук. Овој врвови со качулка е совршена за обична, забава, плажа, клуб, дневно носење, исто така совршено за пролет, есен, зима. Пар со различни фармерки, здолништа и џегинг за изглед што е лесно да се сака цела сезона. Големина : S M L XL XXL, големина на Европа. Овој цртан филм симпатична мачка за печатење со мачки лесен за совпаѓање со здолништа, панталони, фармерки и џоги. Се вклопува - редовно (ве молиме, видете ја табелата со големина за точно мерење. Овој врвови со качулка е совршена за обична, забава, плажа, клуб, дневно носење, исто така совршено за пролет, есен, зима.

Детали

Избор на клиенти