Орев 10 парчиња мека декорација Домашни додатоци за бања за бања тока мебел за табела за салфетка
Свеж

Орев 10 парчиња мека декорација Домашни додатоци за бања за бања тока мебел за табела за салфетка

DEN 0.67

Достапно.

1. Повторно употребливо и практично : прстенот на салфетка е еднократно, и ако прстенот на салфетка е валкан, избришете го со влажен сунѓер. 2. Чувајте ја табелата уредна : товата на салфетка може да ја направи вашата маса и салфетки почиста и уредна. 3. Повеќе цели : Погодно за секојдневниот живот и празници, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики. 4. Одлично за декор за домови : Совршено се совпаѓаат со разни распоред на маса и додатоци, одлично за декор за домови. 5. Идеално за случајна и формална декорација на табели. 1. Повторно употребливо и практично : прстенот на салфетка е еднократно, и ако прстенот на салфетка е валкан, избришете го со влажен сунѓер. 2. Чувајте ја табелата уредна : товата на салфетка може да ја направи вашата маса и салфетки почиста и уредна. 3. Повеќе цели : Погодно за секојдневниот живот и празници, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики. 4. Одлично за декор за домови : Совршено се совпаѓаат со разни распоред на маса и додатоци, одлично за декор за домови. 5. Идеално за случајна и формална декорација на табели. Функција : 1. Повторно користење и практично : прстенот на салфетка е еднократно, и ако прстенот на салфетка е валкан, избришете го со влажен сунѓер.2. Чувајте ја табелата уредна : товата на салфетка може да ја направи вашата маса и салфетки почиста и уредна.3. Повеќе цели : Погодно за секојдневниот живот и празници, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики.4. Одлично за домашен декор : Совршено се совпаѓаат со разни распоред на маса и додатоци, одлично за декор за домови.5. Идеално за случајна и формална декорација на табели. Спецификации : Материјал : Не'рѓосувачки челик Класификација на челик : Содржина на злато пакет : 10* салфетка прсти на горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни прикази може да предизвикаат боја на предметот во предметот во предметот во предметот во предметот Сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Детали

Избор на клиенти