Pet Life Life ® Luxe 'Beautyfur' Elegant кутија во форма на мијалник крзно кучиња палто - јакна за кучиња за миленичиња со лесни куќишта за стомак и јамка - палто за зимско кучиња за м?
Свеж

Pet Life Life ® Luxe 'Beautyfur' Elegant кутија во форма на мијалник крзно кучиња палто - јакна за кучиња за миленичиња со лесни

DEN 183.84

Достапно.

Елегантниот моден палто за кучиња во форма на кутии има повеќебоен образец што изгледа трендовски, има јака faux-fur. Карактеристики на тешки куќи и јамки од страна на стомакот за удобен и лесен вклучен и исклучен пристап. Овој зимски палто за кучиња се одликува со поводник што се отвора покрај пределот на вратот што овозможува врска со кој било поводник или прицврстување на кучиња. Наменето да го заштити и задржи телото топло за време на ладните температури на студ. Достапно во повеќе големини, видете ја облеката за кучиња големина во описот. Елегантниот моден палто за кучиња во форма на кутии има повеќебоен образец што изгледа трендовски, има јака faux-fur. Карактеристики на тешки куќи и јамки од страна на стомакот за удобен и лесен вклучен и исклучен пристап. Овој зимски палто за кучиња се одликува со поводник што се отвора покрај пределот на вратот што овозможува врска со кој било поводник или прицврстување на кучиња. Наменето да го заштити и задржи телото топло за време на ладните температури на студ. Достапно во повеќе големини, видете ја облеката за кучиња големина во описот.

Детали

Избор на клиенти