Комплет за педикир на маникир постави професионални нокти, 16 парчиња челични алатки за нега на нокти, со туристички кожен случај за густи нокти мажи жени и подарок
Свеж

Комплет за педикир на маникир постави професионални нокти, 16 парчиња челични алатки за нега на нокти, со туристички кожен случај

DEN 656.00

Достапно.

Остри ножици или датотеки одделно преку Интернет или во супермаркет, само купете го нашиот сет на маникир и добијте 16 компјутери претежно користени алатки за убавина. Заштедете многу пари. Лесен и лесен за носење : дизајниран со преносна големина, можете да го ставите насекаде, како што се чантата, багажот, канцеларијата и на кое било место. Одлично за патување и домашна употреба. За здравје и хигиена се препорачува да го користите вашиот сопствен комплет за нега на нокти одделно. Најдобар квалитет по продажбата : Нашиот комплет за клипери за нокти е долготраен и може да се користи за многу години, ве молиме верувајте во нашиот квалитет на производот и услугата по продажбата. Ако има некој проблем со квалитетот со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе организираме поврат/размена за вас. Нота-препорачуваме да ги исчистите алатките по секоја употреба пред да ги ставите во случајот.

Детали

Избор на клиенти