Ромери за жени лето, модна женска лабава V-врат пролетна летна руфла за тримено копче Смак без ракав фустан од елек
Свеж

Ромери за жени лето, модна женска лабава V-врат пролетна летна руфла за тримено копче Смак без ракав фустан од елек

DEN 646.40

Достапно.

Wedding Dresses For Bride Indian Dresses For Women Maxi Dress Quinceanera Dresses Summer Wedding Guest Dresses For Women News Clothing Blazer Dress Dresses That Fat Plus Size Maternity Clothes Formal Dresses For Women Wedding Guest Mini Dresses For Women Sexy Women's Club & Night Out Dresses Plus Size Dress For Womenените секси основи на женските облека, облеката за облека, женски ситни фустани, искра фустани концертна облека за жени секси фустани долги жени забави 50 -тина облека за жени инсерти за ниско ниво. Табела со големина-Табелата со големина е Ture. (Не табела со големина). Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. затворање. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Табела со големина-Табелата со големина е Ture. Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Направени во САД и увезени.Направено од лесна и дише ткаенина.

Детали

Избор на клиенти