Тапани За Торта Од Торта Круг 10 Инчи - - Цврста Дебелина Од 1/2 Инчи-Целосно Завиткани Рабови
Свеж

Тапани За Торта Од Торта Круг 10 Инчи - - Цврста Дебелина Од 1/2 Инчи-Целосно Завиткани Рабови

DEN 95.84

Достапно.

ПРЕЗЕНТИРАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ КОЛАЧИ УБАВО и ПРОФЕСИОНАЛНО - напорно работевте на производство на убава торта и сакате да ја прикажете на платформа достојна за тоа. ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА ТОРТА СО СИЛНА и ЦВРСТА ОСНОВА - последното нешто што сакате е да ја имате вашата торта на слаба табла што може да се свитка, па дури и да се сруши и да го оштети вашето ремек-дело. ЦЕЛОСНО ЗАВИТКАНИ РАБОВИ-Додека нашите други тапани за торта имаат мазни рабови, овие тапани за торта имаат целосно завиткани рабови кои најдобро одговараат на колачи со крем од путер или слична глазура бидејќи спречува маснотиите да влезат под фолијата и да произведуваат грозни дамки. ДОСТАПНИ СЕ МУЛТИПАКЕТИ СО ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - ако претпочитате да купувате на големо за да заштедите време и пари, тогаш проверете ги опциите за повеќе пакети што претставуваат голема вредност за парите. ОПСЕГ НА ДОСТАПНИ ФОРМИ и ГОЛЕМИНИ - само кликнете На Посетете Ја Продавницата За Колачи погоре за да го видите нашиот целосен опсег. Дајте ја вашата торта платформата што ја заслужува!Презентирајте ги вашите колачи убаво и професионално - напорно работевте на производство на убава торта и сакате да ја прикажете на платформа достојна за тоа. Заштитете ја вашата тортака заштитете ја вашата торта со силна и цврста основа - за вашата торта. Последното нешто што сакате е да ја имате вашата торта на слаба табла што може да се свитка, па дури и да пропадне и да го оштети вашето ремек-дело. Целосно завиткани рабовимаме низа тапани за колачи со мазни рабови, но овие тапани за колачи имаат целосно завиткани рабови кои најдобро одговараат на колачи со крем од путер или слична глазура бидејќи спречува маснотиите да влезат под фолијата и да произведуваат грозни дамки. Достапни се повеќе пакети со голема вредност ако претпочитате купување на големо за да заштедите време и пари, тогаш проверете ги опциите за повеќе пакувања (3-пакет, 6-пакет и 12-пакет) кои претставуваат голема вредност за парите.

Детали

Избор на клиенти