Значи И LRS-100-24 Прекинувач Напојување, Еден Излез, 24v, 4.5 A, 108W, 5.08 l x 3.82 W x 1.18 H
Свеж

Значи И LRS-100-24 Прекинувач Напојување, Еден Излез, 24v, 4.5 A, 108W, 5.08 l x 3.82 W x 1.18 H

DEN 1888.00

Достапно.

100w 24v единечни излезни напојувања се совршени за тони апликации including вклучувајќи машини за индустриска автоматизација, системи за индустриска контрола, механичка и електрична опрема, апарати за домаќинство и многу повеќе. Одликувајќи се со струја, над напон, краток спој и заштита од прегревање, овие напојувања се професионално дизајнирани да обезбедат висока ефикасност и висока сигурност. Ниската цена исто така го прави поприфатлив за општа употреба.

Детали

Избор на клиенти