Детска Фланелна Кошула Јакна Карирана Ревер Со Долги Ракави Копче Надолу Шахта Мали Деца Момчиња Девојчиња Кошули Палта Падне Врвови
Свеж

Детска Фланелна Кошула Јакна Карирана Ревер Со Долги Ракави Копче Надолу Шахта Мали Деца Момчиња Девојчиња Кошули Палта Падне

DEN 1.33

Достапно.

100% памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Материјал : плетена памучна јакна за фланелна кошула за мали деца, карирана ревер со долги ракави со копче надолу, мали деца момчиња девојчиња кошули палта паѓаат врвови, удобна, мека, лесна и дише, многу погодна за кожата ткаенина, удобна за носење. Стил : Стилски унисекс детска фланелна кошула јакна, долг ракав, свртете ја јаката надолу, копче надолу карирана јакна со предниот џеб, едноставна и класична, елегантна, симпатична и удобна, совршена есенска зима обични врвови за вашето слатко дете мали деца бебе момчиња девојки. Повод : мало девојче фланелен кошула јакна погодна за пролет, лето, fall, зима, одмор, секојдневно, секојдневно, роденден, туш за бебиња, пресек на торта, забава, фотографија, одмори и други специјални прилики како што се мојот прв Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Спецификација : јакна за јакна за кошули за мали деца погодна за 12-18/18-24 месеци и 1т/2Т/3Т/4Т/5Т малите деца деца девојчиња момчиња, совршена јакна за фланелна кошула за мали деца, карирана кошула за мало момче, детска кошула со копчиња долга ракав бебе момче паѓа облека. Пакет : 1x Мали Деца Дете Момчиња Девојки Фланелен Карирана Кошула јакна.

Детали

The toddler flannel shirt jacket shacket suitable for 12-18/18-24 months and 1T/2T/3T/4T/5T little kids children toddler baby girls boys, perfect toddler flannel shirt jacket little girl plaid shirt little boy shacket kids button down shirt long sleeve baby boy fall clothes :

Избор на клиенти