Ееџумпе Кученце Ќебе Шепа Отпечатоци Миленичиња Перница Мало Куче Мачка Кревет Мека Топла Спиење Мат
Свеж

Ееџумпе Кученце Ќебе Шепа Отпечатоци Миленичиња Перница Мало Куче Мачка Кревет Мека Топла Спиење Мат

DEN 112.00

Достапно.

Големина : прибл. 70 * 60см / 27.5" * 23.6". Боја : црна. Мека руно со симпатична шепи печатење. совршен за употреба на софата, каучот, креветот за миленичиња, внатре во вашиот автомобил, патување надвор или ставете го на подот. За мали кучиња и други миленичиња. Пакување : 1 * ќебе За миленичиња Забелешка : ве молиме прифатете ограничување на грешка од 5 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.

Детали

Избор на клиенти