7 Пакувања Двојна Боја Путер Лигите Комплет, Нелепливи, Супер Мека Тиња Играчка, Роденденски Подароци За Деца, НАПРАВИ САМ Кит Лигите Партија Корист за Девојки &заси
Свеж

7 Пакувања Двојна Боја Путер Лигите Комплет, Нелепливи, Супер Мека Тиња Играчка, Роденденски Подароци За Деца, НАПРАВИ САМ Кит

DEN 2.00

Достапно.

7 Пакувања Лигите Од Путер Во Мешана Боја - Овој Лигите Од Путер Е Супер Растеглив,Мек, Нелеплив.3,7 МЛ по тегла и вкупно 26 МЛ.Поголемата тегла со повеќе лигите им носи на децата повеќе забава.Размислете за вистинската вкупна тежина што ја означи. €_® ® Кога не играте, ВРАТЕТЕ ја лигите ВО ТЕГЛАТА И цврсто покријте ја во случај на сушење. Поради температурата, Ако има малку тврдо или не растегливо, ставете ја теглата со лигите заедно во топла вода 5-10 минути и ќе стане мека, додадете малку сапун или гел за туширање ќе биде подобро. Ако лигите доаѓаат лепливи, само додадете малку сода бикарбона за да ја ослободите. Повеќе Мешавини, Позабавни-покрај 4 пакувања галакси тиња, пакетот содржи уште 6 пакувања проѕирна лигите измешани со преслатки парчиња овошје, бисери и така натаму, тоа е 30 пакувања галакси тиња и 6 пакувања кристален лигите 2 во 1 комплет. Пријатен Подарок За Деца - Со Одвоен Сад,Совршена Забава Фаворизирајте САМ Играчки ЗА Девојчиња и Момчиња,Децата Можат Да Си Играат Едни со други и Да Разменуваат Подароци. Забавно и Едукативно - Збогатете ја имагинацијата на просторот, доживејте ја забавата на мешање и менување на боите. Бескрајната забава доаѓа додека создавате разни форми и бои со топчињата.

Детали

Избор на клиенти