ГРЕЈС Карин Девојки Краток Ракав Ладна Рамо Блузи Девојки Екипажот На Вратот Возбудлив Кошули за 5-12 Години
Свеж

ГРЕЈС Карин Девојки Краток Ракав Ладна Рамо Блузи Девојки Екипажот На Вратот Возбудлив Кошули за 5-12 Години

DEN 2.67

Достапно.

95%Памук, 5% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. ●Материјал#врвот на девојките е изработен од 95% Памук+5% Еластан.Удобна памучна ткаенина, мека и пријатна за кожата, умерена еластичност, погодна за вашето дете да игра и да се движи наоколу. €Дизајн}оваа кошула за девојки е дизајнирана со набразден дизајн надвор од рамената, кој е модерен и симпатичен. Кружен врат, кратки ракави, совршени за пролет и лето. ●Летни врвови За Девојчиња ● горниот дел со цврста боја на девојките лесно се совпаѓа со разни панталони/здолништа и чевли. Опремениот дизајн е погоден и за сите видови џемпери и кардигани, белата е разноврсна и има повеќе светли опции за боја. ●Прилика}девојките со кратки ракави се погодни за секојдневно носење, излегување, училиште, забава, одмор, роденденска забава, бидејќи носењето на овој симпатичен и посебен врв дефинитивно ќе ја направи вашата ќерка поразиграна и поубава. ①Топол Потсетник Нашата табела со големини е различна од табелата со големини на s. Нашите големини на маици се движат од 5-12 години, со цел да ја избереме најсоодветната големина, ве молиме детално прочитајте ја нашата табела со големини.

Детали

Избор на клиенти