Бејара Водоотпорен Детска Игра Паметен Часовник со 26 Загатка ИГРА HD Екран На Допир Камера Видео Музички Плеер Педометар Будилник Фенерче Едукатори Учење Играчки З
Свеж

Бејара Водоотпорен Детска Игра Паметен Часовник со 26 Загатка ИГРА HD Екран На Допир Камера Видео Музички Плеер Педометар Будилник

DEN 527.52

Достапно.

НОВ ДИЗАЈН ПАМЕТЕН ЧАСОВНИК : Елегантен и симпатичен водоотпорен часовник за игри во форма на кученце, Удобен двобоен ремен. Содржи 19 функции, вклучувајќи Камера, Видео, Здравје, Диктафон, Игри Со Загатки, Сам Позадина, Аларм, Наставник По Време, Калкулатор, Фенерче, Музички Плеер итн. МАГНЕТНО полнење чувствителност и флексибилност на мозокот. Исто така, часовникот има родителски режим што ви овозможува да управувате со времето што вашите деца го поминуваат со часовникот. ФИТНЕС ТРАКЕР : Нашата најнова верзија на овој часовник има вградени сензори за движење за следење на чекорите и калориите на нашите деца. Со стоперката и тајмерот, ги охрабрува децата активно да вежбаат за време на празниците и да учествуваат во забавни игри меѓу децата за да останат здрави и активни!. ПРИЈАТЕЛСКА УСЛУГА : ние секогаш сме посветени да им обезбедиме на клиентите добри производи и услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, ве молиме слободно контактирајте не преку системот за пораки. ние ќе ви помогнеме во најкус рок.

Детали

Избор на клиенти