8 Парчиња Спортска Топка И Роденденски Печати За Колачиња Со Секачи За Клипови Поставете 3Д Фудбал Одбојка Фудбал Кошарка Торта Во Форма На Цвет Бисквит Машина За С?
Свеж

8 Парчиња Спортска Топка И Роденденски Печати За Колачиња Со Секачи За Клипови Поставете 3Д Фудбал Одбојка Фудбал Кошарка Торта

DEN 175.84

Достапно.

Пакетот Вклучува : ќе добиете 8 парчиња секачи за бисквити за тимски спортови во 8 стилови, вклучувајќи фудбал, кошарка, трофеј, тенис, фудбал и други форми; тие се полни со енергија, привлечни, доволни во количина и разновидни во стилови за да ги задоволат вашите различни потреби за печење. Лесен За Чистење и Удобен за Ваша Употреба : нашиот секач за бисквити со топки е дизајниран за брзо расклопување, лесен за употреба и чистење без да се грижите за остатоците од дамки; по употреба, само измијте го директно во вода со сапуница и оставете ја да се исуши природно, па затоа е погодно за следна употреба. Фина Изработка и Сигурна Употреба : овие секачи за бисквити се изработени од квалитетни пвц материјали, невкусни, безбедни и сигурни, фина изработка, без зашилени рабови, мазни рабови, лесни за ракување, кои ви служат долго време. Лесно За Правење Бисквити : прво треба само да го израмните тестото, а потоа притиснете ја оваа мувла за бисквити во тестото за да добиете бисквити со соодветни форми; облиците и моделите на заптивки може да се исечат брзо и лесно, едноставно и без напор, што ќе ви донесе чувство на достигнување. Широки Апликации : овие секачи за бисквити во форма на топка се практични и широко применети, погодни за правење бисквити, колачи, сирупи, украси за колачи, исечено тесто, меки бонбони, меко овошје, леб и други десерти; можете брзо ДА направите извонредни и вкусни колачиња за вашето семејство и пријатели.

Детали

Избор на клиенти