Торба За Држач За Голф Супер Лесна Торба Со Голем Капацитет За Голф Лесна Торба За Носење Држач
Свеж

Торба За Држач За Голф Супер Лесна Торба Со Голем Капацитет За Голф Лесна Торба За Носење Држач

DEN 2.00

Достапно.

1, Материјал : 600д најлон со пвц поддршка водоотпорен. 2, еден џеб додаток доволно за топки маици молив и топката маркер. 3, Издржлива рачка за носење плус ремен за рамо за да ги обележите вашите клубови. 4, јп цевка изградба тело извлекување нозе обезбеди поддршка не склопувачки лесно да се вратат клубовите во торбата. 5, мала тежина со држач може да собере дури 9 клубови горниот капак е отстранлив.

Детали

Избор на клиенти