Кутија За Отпадоци За Мачки Со Качулка Затворен Сад За Тоалет За Миленичиња За Внатрешни Мачки Хрчак, Сина
Свеж

Кутија За Отпадоци За Мачки Со Качулка Затворен Сад За Тоалет За Миленичиња За Внатрешни Мачки Хрчак, Сина

DEN 591.68

Достапно.

Материјал : висококвалитетен пп материјал и издржлив за долго време на сервирање. Лесно За Чистење : Удобно држење за лесно чистење, еднократно. Со Шуплива Лажица : многу погодно и нема да ги направи рацете валкани при чистење. Опис : - Материјал : висококвалитетен пп материјал и издржлив за долго време на сервирање .- Карактеристика : кутијата за отпадоци за мачки со качулка обезбедува максимален простор за вашето маче. со влезната врата на размавта го задржува ѓубрето содржано. Исто така, го задржува мирисот надолу и спречува расфрлање на ѓубрето.- Со Шуплива Лажица : многу погодно и нема да ги валка рацете при чистење.- Лесен За Чистење : Удобно држење за лесно чистење, еднократно .- Големина : 51cmx37cmx36cm/20. 08inchx14. 57nchx14. 17nch.Спецификација : - Материјал : PPPackage Вклучува : 1 Кутија За Отпадоци За Мачки1 Лажица : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Детали

- Material:
PP
Package Includes:
1 Cat Litter Box :
1 Spoon :
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors. :

Избор на клиенти