Амбесон Тетоважа Дрвена Куќа За Миленичиња, Шарени Гроздобер Мачка Животно Со Мандала Инспириран Цветни Мотиви, Затворен &засилувач; Отворено Преносни Куче Одглед
Свеж

Амбесон Тетоважа Дрвена Куќа За Миленичиња, Шарени Гроздобер Мачка Животно Со Мандала Инспириран Цветни Мотиви, Затворен &засилувач;

DEN 336.00

Достапно.

Мерења-28" х 39" х 32" Дрвена рамка и 31" х 40 " капак за Перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна.

Детали

Избор на клиенти