Крем за Лице милансеа Со Хијалуронска Киселина, Хидратантна Крема За Лице Со Витамин Е За Трајно Хидрирање, Измазнување на кожата и Поправка На Разни Проблеми пред?
Свеж

Крем за Лице милансеа Со Хијалуронска Киселина, Хидратантна Крема За Лице Со Витамин Е За Трајно Хидрирање, Измазнување на кожата

DEN 2.00

Достапно.

ВИСОКА КОНЦЕНТРАЦИЈА-Хијалуронската киселина е природна супстанција во нашето тело која ја одржува кожата хидрирана и еластична. Нашата напредна формулација содржи 10% хијалуронска киселина за да избегнеме серија проблеми со кожата предизвикани од недостаток на вода. Нашата тајна е дека различни молекули на хијалуронска киселина Заеднички ја навлажнуваат вашата кожа. Тројно НАВЛАЖНУВАЧКИ - Кремот За Лице Со Хијалуронска Киселина Миланза содржи три различни големини на молекули на хијалуронска киселина. Макромолекулите формираат мембрана за заклучување на кожата, средните молекули континуирано транспортираат влага, а малите молекули длабоко хидрираат за да ја негуваат кожата. ПОПРАВКА НА КОЖИ БАРИЕРА-совршена комбинација на витамин Е и масло од авокадо може подобро да ја реновира бариерата на кожата, да промовира регенерација на клетките и ефикасно да ја подобри состојбата на кожата. Во комбинација со златни честички, тие заеднички ја поправаат кожата за да ја направат свиленкаста мека, мазна и еластична. ОЧИГЛЕДНО ЗАЦВРСТУВАЊЕ - со додавање на екстракти Од Матрикарија, зелен чај и Центела Азијатика, може силно да ја навлажнува, поправа и затегнува кожата, ефикасно да спречи сувост, грубост и губење на еластичноста. БЕЗ РИЗИК И ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ - ако не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не и ние ЌЕ ви ДАДЕМЕ ЦЕЛОСНА НАПЛАТА, без поставени прашања! Не мора да го враќате пакетот.

Детали

Избор на клиенти