ECS WordForum 3,5 mm TRS 4 Pole 360° Omni-Насочен Микрофон За Снимање Конференција Со Опција За Синџир На Маргаритки За Состаноци Користејќи iPhone, Android, Паметен Телефон, Microsoft Surface и Др
Свеж

ECS WordForum 3,5 mm TRS 4 Pole 360° Omni-Насочен Микрофон За Снимање Конференција Со Опција За Синџир На Маргаритки За Состаноци

DEN 0.33

Достапно.

3,5 мм 4 пол ТРС опремени 360 степен конференција микрофон комплет со сештојасна поларна шема. Овој микрофон е компатибилен со секој уред со приклучок ОД 4 столбови. За снимање на i Phone, Android Smartphone, Microsoft Surface и други таблети и таблети користејќи апликации како Zoom и Skype. Компатибилен со телефони, лаптопи и десктоп компјутери опремени со единствена порта ЗА микрофон ОД 3,5 мм ТРС 4 пол. Карактеристики (2) 3,5 мм стерео ТРС влезни приклучоци за каскадни повеќе микрофони (Синџир На Маргаритки) во повеќекориснички апликации. Вклучува 1 Wordforum 4 Пол Конференција Микрофон со 7 нога кабел и 1 патент торбичка за носење. Бара 3.5 мм 4 пол ТРС напојува микрофон џек.

Детали

Избор на клиенти