Кинде Пресврт Универзален Комплет За Стартување На Системот За Хранење Со Директна Пумпа За Колекција На Мајчино Млеко Без Истекување И Без Пренос, Замрзнување, Гр
Свеж

Кинде Пресврт Универзален Комплет За Стартување На Системот За Хранење Со Директна Пумпа За Колекција На Мајчино Млеко Без Истекување

DEN 399.84

Достапно.

Пумпајте го мајчиното млеко директно во вреќи за складирање; Кесите се вртат директно на пумпи од сите поголеми брендови; Собирајте, чувајте, подготвувајте и хранете со користење на една кеса за складирање мајчино млеко за еднократна употреба за да спречите бактериите да го загадат снабдувањето со млеко. Се хранат директно од торбички, без пренос на мајчиното млеко; Торбичката паѓа во рамка за шишиња за хранење; нема ризик од истурање или валкани шишиња за миење; Совршен стартер за шишиња за нови мајки. Вклучува Адаптери За Пумпи и Брадавици; адаптерите се вклопуваат во секоја голема марка на пумпа за без истекување, пренесуваат бесплатно пумпање, директно во Торбичката За Извртување; Користете ги истите адаптери за да експериментирате со различни форми и големини на брадавиците и пронајдете што сака вашето бебе. Цврстите врвни вреќи со пресврт се претходно стерилизирани и без БПА, пвц и фталат, отпорни на истекување, отпорни на замрзнувач и направени со материјали за храна; исто така одлично за пире од храна за бебиња користејќи Го Системот Kiinde Foodii. Природен Дизајн На Брадавиците; Брадавиците Со Активна Брава За Извртување се дизајнирани да обезбедат беспрекорна транзиција помеѓу шишето и градите; Торбичките За Извртување го отстрануваат воздухот од оброкот на вашето бебе без комплицирани механизми за вентилација; помага во ублажување на колика кај доенчиња.

Детали

Избор на клиенти