Енови Оригинален Стол За Топка Од Морска Ѕвезда, Стол За Јога Топка За Вежбање Стол За Топка Designономски Дизајн За Биро За Домашна Канцеларија, Топка За Стабилност &з
Свеж

Енови Оригинален Стол За Топка Од Морска Ѕвезда, Стол За Јога Топка За Вежбање Стол За Топка Designономски Дизајн За Биро За

DEN 1.33

Достапно.

Останете Активни Останете Фокусирани-можеби мислите дека е невозможно да останете активни додека седите на биро со часови. Со нашата уникатна дизајнирана морска ѕвезда, тоа не е! Овој револуционерен стол за јога топка ќе го промени начинот на кој седите ги зафаќа мускулите на јадрото и нозете додека вашиот ум е слободен да се концентрира на задачата што ја имате, што доведува до повисоки нивоа на енергија и зголемена продуктивност и фокус на работа или студирање. ●Олеснување И Подобрување На Држењето На Телото-назад почнете да мрдате и држењето на телото станете кашести?Престанете полека да го убивате вашето тело седејќи мирно цел ден. Нашиот стол за јога топка го користи својот уникатен дизајн на структура за да поттикне правилно држење на телото, како и да обезбеди многу потребно олеснување низ грбот. €Дизајн Ги Исполнува Фитнес - тоа е јога топка? Тоа е стол? Дома? Канцеларија? Кој се грижи! Покрај тоа што го прави седењето поудобно и позабавно, овој прекрасен стол за јога топка е исто така симпатичен и елегантен, кој е погоден за речиси секој стил на Декор, само слободно уживајте во удобниот допир што го носи патентираното ремек-дело за patономски дизајн. ●Удобност И Безбедност-Опремен Со јога топка за јога од сив Кит и ЧЕЛИЧНА Рамка CFS, против пукање и тешка, поддржува тежина до 600 килограми. 100% Гаранција За Задоволство-стоиме самоуверено зад нашите производи. Доколку наидете на какви било тешкотии за време на употребата или едноставно не сте 100% задоволни со тоа, разговарајте со нашиот персонал за услуги на клиентите преку интернет од 24 часа, ќе направиме се што е потребно за да го направиме тоа право, без проблеми, без стрес.

Детали

Избор на клиенти