Пеперутка Знаме На Парагвај Машка Јакна Руно Топол Зимски Капут Печатени Секојдневни Врвови Тешка Категорија Облека
Свеж

Пеперутка Знаме На Парагвај Машка Јакна Руно Топол Зимски Капут Печатени Секојдневни Врвови Тешка Категорија Облека

DEN 943.84

Достапно.

Полиестер. Умерено мека на допир, кадифена постава, фино шиење, фина изработка. Машка јакна, задебелен класичен дизајн на џемпер со качулка со патент, лабаво вклопување, кул дизајн на градите и грбот на логото. Машина за перење. Погоден за сите видови прилики за одмор, но погоден и за сите видови спортови. Разноврсна јакна за излегување, може да се комбинира со чизми, спортски панталони итн., топло и стилски. Прави одличен подарок и ги штити татко ти, брат и пријател од студените зимски месеци.

Детали

Избор на клиенти