Ресурси за учење Магнети Во Облик На Потковица, Сет од 12
Свеж

Ресурси за учење Магнети Во Облик На Потковица, Сет од 12

DEN 879.84

Достапно.

Моќно привлекување на деца на рано истражување на науката со овие шарени магнети!. Специјално дизајниран и со големина за мали раце. Магнетски точни : една нога север и една нога југ. Комплет од 12 издржливи, пластични, 5" магнети во избрани бои. Идеален за возраст од 3+години.

Детали

Избор на клиенти