Епендорф 022491369 Полна Кутија Со Совети За Пипети, 50 до 1250 УЛ, 96/Бх
Свеж

Епендорф 022491369 Полна Кутија Со Совети За Пипети, 50 до 1250 УЛ, 96/Бх

DEN 996.96

Достапно.

Лабораториска опрема и инструменти. Димензии на пакетот : 14.224 H x 9.398 L x 11.938 W (сантиметри). Тежина на пакетот : 0,363 килограми. Земја На Потекло : Германија. Лабораториска Опрема И Инструменти. Епендорф 022491369 Полна Кутија Со Совети За Пипети, 50 до 1250 ул, 96/бх. Произведено ОД КОЛ-ПАРМЕР. Епендорф бренд производи.

Детали

Избор на клиенти