USB Кабел За Полнење За Razer Naga Pro 20000 DPI &засилувач; DeathAdder V2 pro &засилувач; Про Кликнете&засилувач; Basilisk &засилувач; Мамба безжични&засилувач;Вајпер Крајната Безжична Игр?
Свеж

USB Кабел За Полнење За Razer Naga Pro 20000 DPI &засилувач; DeathAdder V2 pro &засилувач; Про Кликнете&засилувач; Basilisk

DEN 1.67

Достапно.

Компатибилен Со Logitech G700 S / Razer Pro Кликнете & Death Adder V2 Pro, Нага Pro, Вајпер Ultimate и Basilisk Ultimate &Mmba Безжичен Глушец. Долга 180 СМ,USB Микро порта. Надграден Дизајн На Приклучок за широко Разер модели на глувци. Компатибилен Со Про Клик & Death Adder V2 Pro, Нага Про, Вајпер Крајната, И Basilisk Крајната.

Детали

Избор на клиенти