Пдц Здравство МБГ009 Јасно/Жолта Пластична Болничка Кеса, Тампер-Евидентно, 2 мил, 6 х 6
Свеж

Пдц Здравство МБГ009 Јасно/Жолта Пластична Болничка Кеса, Тампер-Евидентно, 2 мил, 6 х 6

DEN 1056.00

Достапно.

Кесите За пренос На Примероци Со Очигледен примерок имаат силно затворање на лепилото за евидентна безбедност и перфорации за лесен пристап. Перфорацијата обезбедува лесен пристап. 2 мил. Материјал : Латекс Слободен. Опис На Производот Тампер-Евидентно Јасна Болничка Торба. Производителот Контакт Информации 18004354242.

Детали

Избор на клиенти