Allstar Перформанси ALL19403 Трансфер Панч за 7/16 Сврзувачки Елементи
Свеж

Allstar Перформанси ALL19403 Трансфер Панч за 7/16 Сврзувачки Елементи

DEN 1.33

Достапно.

Цинк Оксид. Димензија на пакетот : 0,75 инчи L x 4,5 инчи W x 3,5 инчи H. Земја На Потекло : САД. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. За употреба со сврзувачки елементи за брзо вртење, ставете го ударот за пренос во плоча за заварување или панел за каросерија. Поставете го панелот над врвот на ударот и лесно допрете со чекан оставајќи трага на панелот каде што треба да се дупчи дупката.

Детали

Избор на клиенти