Човекот зингари-Номадскиот Сапун За Бричење - Мазни Додатоци За Чешлање На Лизгање За Мажи-Супер Јачина Без Крем За Испакнатини И Лосион За Затегнување На Кожата За
Свеж

Човекот зингари-Номадскиот Сапун За Бричење - Мазни Додатоци За Чешлање На Лизгање За Мажи-Супер Јачина Без Крем За Испакнатини

DEN 160.00

Достапно.

МАЗНО БРИЧЕЊЕ БЕЗ ИРИТАЦИЈА : Богата, густа, луксузна пена за бричење Од Човекот Зингари Бричете ги бравите со Сапун во влага за помазно бричење без триење. Ја омекнува брадата и без напор се лизга над кожата, оставајќи ја кожата да се чувствува хидрирана и навлажнета секој пат. Пената се претвора во крем за подмачкување на лицето и ја поставува брадата за совршено чисто, блиско бричење. Нема да ја исуши кожата, така што нема ризик од прекари, исекотини или иритација на кожата од користење на жилети со повеќе сечила!. СВЕЖО ЧУВСТВО : Нашиот сапун продолжува да ја навлажнува вашата кожа, дури и откако ќе заврши бричењето, оставајќи го лицето да се чувствува свежо и мазно. Шеа путерот содржан во нашата романска формула помага да ја хидрирате и негувате кожата и влакната на лицето, оставајќи да изгледате посветло и поздраво после секое бричење. Направете си услуга и направете го овој убав миризлив сапун дел од вашата дневна рутина за дотерување!. НАВЛАЖНУВАЧКИ ТРЕТМАН : Секој маж кој сака чиста, негувана коса на лицето ја знае важноста кожата да изгледа сјајна и навлажнета. Благодарение На Сапунот За Бричење Зингари, кожата одоздола ќе остане условена. Комбинацијата на природни состојки обезбедува есенцијална хидратација и влага, оставајќи го вашето лице здраво и живописно без масло. ПРАКТИЧЕН КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Нашиот сапун за бричење е се што ви треба за да го заштитите лицето од иритација и да изгледате најдобро. Доаѓа во пакување погодно за патување, така што никогаш не сте без вашите омилени производи, дури и ако сте на пат! Тоа ќе ги задржи вашите стандарди за чешлање покачени, со својата погодна големина и ќе ви ги даде резултатите што ви се потребни за секој настан или преку каква било криза. ЗИНГАРИ ЧОВЕК : ние се стремиме да бидеме светски лидери во машка нега на кожа и додатоци со извонредност и иновации. Нашите висококвалитетни третмани за кожа, мелеми по бричење, сапуни за бричење, масла за брада и мириси се произведуваат преку опсежно истражување, тестирање и долгогодишно искуство. Оживејте го вашето тело и душа со најдоброто!.

Детали

Избор на клиенти