SV3C Безжична Соларна Камера На Отворено, 2k PTZ Wifi Безбедносни Камери, Надворешна Камера За Навалување На Батеријата Со Рефлектор, Детектирање НА ПИР Движење, Ноќно Гл?
Свеж

SV3C Безжична Соларна Камера На Отворено, 2k PTZ Wifi Безбедносни Камери, Надворешна Камера За Навалување На Батеријата Со Рефлектор,

DEN 1455.84

Достапно.

●Интелигентен режим На Соларна енергија на батеријата кога ќе се открие движење, рефлекторите продолжуваат да ја осветлуваат околината; Црно . Не поддржува континуирано снимање 24/7, безжичната камера безжична камера на отворено поддржува само снимање на детекција на движење;. Не поддржува КОМПЈУТЕР/Виндоус, надворешна соларна wifi камера поддржува само телефонска апликација;. Функцијата за зумирање на безбедносната камера птз е дигитален зум, а не оптички зум. Дозволете целосно соларно полнење пред да се обидете да ја инсталирате безбедносната камера wifi. SV3 C НОВА 2k Соларна Камера поддржува 3 Режими На Ноќно Гледање. 1. Паметна Ноќна Визија : . Соларната камера за навалување на безжичната тава ќе го задржи стандардното црно и автоматски ќе го префрли инфрацрвеното ноќно гледање ако се движи објектот (црно-бело ноќно гледање). 2. Целосна Боја Ноќ Визија : . Надворешната безжична камера за рефлектори ќе го задржи белото светло, покажувајќи шарени слики, а во исто време, белите светла можат да помогнат во осветлувањето на околината. Можете рачно да го вклучите или исклучите алармот за светла/сирена на АПЛИКАЦИЈАТА за да ги одвратите неочекуваните посетители. 3. Црно-Бело Ноќно Гледање : . PTZ соларни wifi безжични IR камери изградени во моќни инфрацрвени светла од 10 парчиња, автоматско префрлување на црно-бело ноќно гледање со повисока дефиниција кога е во околината на темнината. Двонасочна Аудио : . Соларната БЕЗБЕДНОСНА IP камера вграден звучник и микрофон овозможува аудио комуникација со посетителите при далечински пристап до аудио безбедносната камера за гледање видео во живо во режим во реално време.

Детали

Избор на клиенти